WORK-BASED PAID TRAINING PACKAGE (407 TRAINING VISA)

İŞ TEMELLİ ÜCRETLİ EĞİTİM PAKETİ (407 EĞİTİM VİZESİ)

İŞ TEMELLİ ÜCRETLİ EĞİTİM PAKETİ

İş temelli eğitim programınız, tanınmış bir Avustralyalı işveren ile tam ücretli bir çalışma eğitimi pozisyonudur. Ne yapmayı seçtiğinize bağlı olarak, Avustralya’daki işvereniniz tarafından tam zamanlı olarak çalışabilecek ve profesyonel olarak eğitilebileceksiniz. Bu paket, bir kalifikasyon yerine tanınmış bir deneyim kazanmak isteyen kişiler içindir.

KİMLER ALABİLİR:

Eğitiminizi tamamladıysanız, sektör deneyimine sahipseniz ve uluslararası deneyim kazanmak istiyorsanız bu paket tam size göre. Aşağıdaki kişiler başvurabilir:

  • Mezunlar

Kariyerinize Avustralya’da başlayabilir ve uluslararası alanda tanınmasını sağlayabilirsiniz.

  • Pratik deneyimleri olan insanlar

Kalifikasyonu olmayan ancak sektör deneyimi olan kişiler de bu vizeyi kullanabilir. Sektörünüzün 407 vize meslek listesinde olması gerekiyor. Aşağıdaki bağlantıya bakın.

Nitelikli meslek listesi (homeaffairs.gov.au)

  • Profesyoneller

Avustralya’daki deneyiminizi profesyonel alanınızda ilerletebilirsiniz.

  • Aileler

Ailenizi yanınızda Avustralya’ya getirebilirsiniz.

Birçok meslek eğitim vizesine hak kazanır. Avustralya Göçmenlik Departmanı web sitesini ziyaret ederek mesleğinizin eğitim vizesi yeterlilik listesinde olup olmadığını görebilirsiniz – Eğitim 407 Vize Meslek Listesi.

Emin değilseniz, Opportunities International temsilcinizle görüşün, onlar size daha fazla yardımcı olabilirler. Opportunities International Göçmenlik avukatı size daha fazla yardımcı olmak için burada.

HOŞ GELDİNİZ PAKETİ İÇERİĞİ

Bu paket için gerekli vize.

Size sunacağımız iş, mevcut sektördeki konumunuzla ilgili olacaktır. Süreç, sponsorluk, eğitim programı ve iş sözleşmesi düzenlemeyi içerir.

Mobilyalı konaklamanIz, Avustralya’dayken yaşayacağınız yer olacaktır. Konaklamanın ilk 12 haftası ön ödemelidir. İşiniz başladıktan sonra kiranızı önceden ödemeye başlayacaksınız.

Bu vize onayı için zorunludur. Yurtdışı Ziyaretçi Sağlık Sigortası (OVHC), Avustralya’da geçici vizeyle çalışan uluslararası ziyaretçiler için sağlık sigortasıdır. OVHC, tatillerde Avustralya’ya seyahat eden, akrabalarını ziyaret eden veya geçici olarak çalışanlar için mevcuttur. Avustralya’dayken hastalanırsanız veya bir kaza geçirirseniz, OVHC tıbbi masraflarınızı ödemenize yardımcı olur.

Bu, acil durumlarda iletişim kurmayı kolaylaştırmak için tasarlanmış bir sağlık kimlik kartıdır.

Avustralya’daki çoğu iş, bir tür sertifikaya sahip olmanızı gerektirir. Gerekli sertifikalara bağlı olarak, bu sertifikaları paketinize seve seve ekleyeceğiz.

Sizi Havalimanında karşılayıp yeni konaklama yerinize götüreceğiz.

Nereye gideceğinizi ve oraya nasıl gideceğinizi bilmeniz için size yeni mahallenizi göstereceğiz.

Sizi bir günlüğüne Sidney’de gezdireceğiz ve size Sidney’in en iyi yerlerinden bazılarını göstereceğiz.

Sizi Sidney çevresindeki dağlar, bazı plajlar ve adalar gibi ünlü yerleri görmek için bir yolculuğa çıkaracağız. 

Bu kart, seyahat kredisi ile doldurduğunuzda Sidney toplu taşıma hizmetlerine erişmenizi sağlar.

Size bir ABN, Vergi Dosyası numarası ve banka hesabı ayarlayarak Avustralya’da çalışmak için kayıt olmanıza yardımcı oluyoruz.

Size bir Avustralya sim kartı ve yeni bir telefon numarası verilecektir.

OI Card, müşterilerimize sanal katalogda gösterilen yüzlerce ürün ve hizmette özel indirimler gibi avantajlar sağlayacak bir loyalty kartıdır.

Eğitim Vize Paketi Maliyeti:

9.400 ABD Doları

Bize Ulaşın

Danışmanlık ÜCRETSİZDİR. Size 24 saat içinde döneriz.
Yeni bir ülkede yeni bir hayata başlayın

Detaylı Broşürlerimizi İndir