Darwin

DARWİN

Darwin, fırsatlar ve maceralarla dolu çok genç bir şehir. Avustralya’nın Northern Territory eyaletinde bulunan Darwin, yaklaşık 140.000 kişilik bir nüfusa, birçok işe, oraya taşınmak için birçok teşvike ve çok daha kolay bir göç sürecine sahiptir. Darwin, çok sayıda milli parkla çevrilidir.

Dünyaca ünlü milli park Kakadu, Darwin’den arabayla yakın bir mesafesindedir ve bir dizi fotoğraf anına ev sahipliği yapar. Daha sonra Darwin’in 1961 km güneyinde, Ayers Rock kayası olarak da bilinen dünya doğa harikası Uluru bulunur. Darwin, Bali ve Endonezya’dan sadece 45 dakikalık bir uçuş mesafesindedir ve Avustralya’nın Asya’ya açılan kapısıdır. Görülecek, yapılacak ve deneyimlenecek çok şey var.

DARWİN’DE EĞİTİM

Darwin’deki kolejlerin tümü, göçmenlik, üniversiteler ve endüstriler departmanı tarafından tanınan kurslar sunar. Bir ticaret, işletme veya uzmanlık kursu alabilir ya da üniversiteye gidebilirsiniz. Darwin’de okuyorsanız, en az 2 yıllık eğitiminizi tamamladıktan sonra sizi kalıcı oturma iznine götürebilecek bir dizi vize seçeneğine başvurabileceksiniz.

Kuzey Bölgesi’nde uzun süreli vize seçeneklerine başvurmak, bölgesel olmaları ve göçmenlik departmanı ile özel bir düzenlemeye sahip olmaları nedeniyle çok daha kolaydır. Başarılı olmak için hala başvuru sürecinden geçmeniz gerekiyor ancak Kuzey Bölgesi’nde %96 başarı oranı var.

Darwin’de eğitim hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz. Kuzey Bölgesinde Eğitim | Avustralya’nın Kuzey Bölgesi (theterritory.com.au)

Darwin’de okumak, Avustralya’daki geleceğiniz için iyi bir adımdır.

DARWIN’DE YAŞAMA, ÇALIŞMA VE KONAKLAMA

Yaşam maliyeti çok uygun ve bölgede gelir seviyeleri çok daha yüksek. Darwin’de okurken aynı anda öğrenebilecek, çalışabilecek ve para biriktirebileceksiniz.

Darwin’de birçok iş fırsatı var. Ticaret, turizm, madencilik, eğitim, sağlık ve kültürler arası çalışma ile ilgileniyorsanız; Kuzey Bölgesi’nde kesinlikle sizin için bir fırsat var.

Daha fazlasını öğrenmek için bir okuyun. Kuzey Bölgesinde Çalışmak | Avustralya’nın Kuzey Bölgesi (theterritory.com.au).

Kuzey Bölgesi’nde maaşlar, Avustralya’nın geri kalanına kıyasla çok daha yüksektir. Maaşlar, bir perakende işçisi için saat başına 25 ABD Doları ile bir esnaf için saat başına 80 ABD Doları arasında değişmektedir.

Darwin’de, özellikle turizm, yerli topluluklar, vahşi yaşam, toplum sağlığı, sağlık ve ruh sağlığı, eğitim, madencilik, denizcilik ile inşaat ve inşaat alanlarında çok sayıda iş olanağı mevcuttur. Yerel halkın ortalama yıllık tam zamanlı maaşı, aynı işler için Sydney’de 64.000 dolar iken, Darwin’de yıllık 87.000 dolar.

Yaşam maliyeti Avustralya’nın diğer bölgelerine göre çok daha ucuzdur. Darwin’de, Sidney’deki bir stüdyo daire ile aynı fiyata merkezi bir konumda bulunan 3 yatak odalı bir daire kiralayabilirsiniz.

KONAKLAMA

Darwin’e vardığınızda yeni evinize götürüleceksiniz. Eviniz, konforlu bir yaşam için gerekli tüm gereçler ve mobilyalar ile eksiksiz bir şekilde döşenmiştir. Eviniz çalışacağınız ve okuyacağınız yere çok yakın olacaktır.

Opportunities International’ın konaklama paketi, tüm faturalarınızı ve internetinizi içerir. Ödemeniz gereken tek şey kiranız, gerisini biz hallederiz. Darwin’de 3 yatak odalı bir daire, Sidney’deki bir stüdyo daire ile aynı fiyata kiralanıyor.

SİZİN İÇİN NE YAPACAĞIZ

Darwin Havalimanı’na varır varmaz size karşılayacağız. Sizi yeni evinize götüreceğiz ve yerleşmenize yardımcı olacağız.Ayrıca sizi bir günlük şehir turuna çıkaracağız ve nerede yaşadığınızı size göstermek için bir yolculuğa çıkaracağız.

Yerleştikten sonra, Çocuklarla Çalışma Kontrolü, İşyeri Sağlık ve Güvenlik Kartı, ve hizmet sertifikalarınızı almanıza yardımcı olacağız. Tamamlandığında, yeni işvereninizle tanışacak, kolejinize götürülecek, ve çalışmaya başlayacaksınız. Darwin’de olduğunuz süre boyunca her adımınızda yanınızda olacağız.

Avustralya’daki eğitim ve iş deneyiminiz için The Northern Territory’ye taşınmanızı içtenlikle tavsiye ederiz. Kendin için verdiğin en iyi kararlardan biri olacak.

DARWIN BROŞÜRÜMÜZÜN BİR KOPYASINI İNDİRİN:

Bize Ulaşın

Danışmanlık ÜCRETSİZDİR. Size 24 saat içinde döneriz.
Yeni bir ülkede yeni bir hayata başlayın

Detaylı Broşürlerimizi İndir