Coming to Australia

FIRSATI YAKALA

Opportunities International’ın uzman hizmet acenteleri, vizenizi alma, seçtiğiniz kursa kayıt olma, iş bulma ve size Avustralya’da tam donanımlı bir konaklama yeri ayarlama sürecinin tamamı boyunca size rehberlik edecektir.

1 – Online danışma 

Ne yapmak istediğinize karar vermenize yardımcı olacak bir Opportunities International uzmanıyla bir saatlik görüşmeniz olacaktır. Paket seçeneklerini, kurs seçeneklerini, vize seçeneklerini, iş seçeneklerini, konaklama seçeneklerini ve mevcut fırsatları birlikte gözden geçireceksiniz. Danışmanınız, Türkçe ve İngilizce bilen bir Opportunities International uzmanıdır. Avustralya’da yaşamayı deneyimlediler ve sizin de deneyimlemenize yardımcı olmak istiyorlar.

2 – Vize başvurusu ve kolej seçimi 

Biz, amacınıza uygun vize ve kursu seçmenize yardımcı olacak eğitim ve göçmenlik uzmanlarıyız. 15 yıllık deneyime sahip lisanslı bir göçmenlik avukatı olan Edward Miller tarafından yönetilen uzman bir göçmenlik ekibimiz var. Bu ekip vize başvurunuz için size yardımcı olacaktır. Ayrıca Avustralya’daki geleceğiniz için doğru kursu seçmenize yardımcı olacak uzman bir eğitim ekibimiz var. Biz, Avustralya’nın en üst düzey kolejlerini temsil ediyoruz.

3 – Konaklamanızı seçin

Avustralya’ya iner inmez, Havaalanında Opportunities International’ın ekibi tarafından karşılanacaksınız. Dinlenmeniz için uçuşunuzdan hemen sonra kalacağınız konaklamanıza götürüleceksiniz ki dinlenip yenilenin. Konaklamanıza vardığınızda evin tamamen mobilyalı olduğunu göreceksiniz. Yatağınızda bir dizi temel ihtiyaç ve birkaç eğlenceli ev arkadaşı tarafından karşılanacaksınız. Getirmeniz gereken tek şey dizüstü bilgisayarınız, kıyafetleriniz, seyahat çantanız ve banyo malzemeleriniz. Diğer her şey evde verilecektir. Sağladığımız konaklama ile ilgili en güzel şey, yüksek kaliteli, düşük maliyetli, tüm faturalar dahil bir paket olmasıdır. Geldiğiniz anda kendinizi evinizde hissetmenizi istiyor ve siz gidene kadar yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Konaklama sağladığımız mahalleler Manly, Marrickville, Glebe, Zetland ve Kingston olup, tümü Sidney bölgesindedir ve kolejlere, üniversitelere ve işverenlere çok yakındır. 2020’de Marrickville, dünya çapında yaşanabilecek en iyi 10 mahalleden biri olma ödülünü kazandı.

Konaklamanız, hangi iş ve koleje devam etmeyi seçtiğinize bağlı olacaktır. Konaklamanız, işinizden veya kolejinizden 20 dakikadan fazla uzakta olmayacaktır. Paketinize 4 haftalık kira ön ödemesi ve mülk depozitosu dahildir. Varır varmaz, konaklamanız için size yasal bir kira sözleşmesi verilecektir.

4 – İşinizi seçin

Avustralya’ya vardığınızda size iş olanağı sağlayacağız. Bu, otelcilik, işçi, perakende, imalat veya uzmanlık alanınızda olabilir. Birlikte çalıştığımız birçok farklı sektör var. Çalışmaya başladığınızda, başka birçok iş fırsatının ortaya çıktığını göreceksiniz. Avustralya’dayken başka bir işe başvurmak isterseniz, başvuru mektubunuzu yazmanıza ve başvurduğunuz işe uygun özgeçmişinizi oluşturmanıza memnuniyetle yardımcı oluruz. Avustralya’ya gelmeden önce sizinle doğru iş hakkında konuşacağız. Size en uygun olan işi bulmayı amaçlıyoruz.

Avustralya’da çalışmaya başlamak için vergi numaranız, banka hesabınız, öğrenci vizeniz ve sektör sertifikalarınız olmalıdır. Geldiğinizde bunlari oluşturmanıza memnuniyetle yardımcı olacağız. Bu yardımlar paketinize dahildir.

5 – Avustralya’ya geliş için bir tarih belirleyin 

Size tam bir paket sunduğumuz için tüm randevularınızı önceden planlamamız gerekiyor. Bunu kolaylaştırmak için uçak biletinizi rezerve ederken Avustralya’ya bir geliş tarihi seçmeniz gerekiyor. Seçilen tarihi bize bildirmeniz gerekiyor çünkü sizi havaalanında ekibimiz karşılayacaktır. Geliş tarihleri konusunda esneğiz, bu tarihi bize önceden haber vermeniz yeterlidir. Takvimimizden geliş tarihinizi seçin ve bize bildirin.

6 – Sizi havaalanından biz alıyoruz

Avustralya’ya varır varmaz, sizi havaalanından alıp dinlenmeniz ve yenilenmeniz için lüks, tam donanımlı konaklama yerinize götüreceğiz. Ertesi gün size hoşgeldiniz demek ve kalan tüm evrak işleri, endüstri lisansları, banka hesabınız, vergi dosya numaranız (ABN) ile ilgili düzenlemeler yapmak için sizinle şehirde buluşacağız. Oradan sizi yarım günlük bir şehir turuna çıkaracağız ve size nerede yaşadığınızı göstereceğiz. Opportunities International, Avustralya’dayken herkesin harika vakit geçirmesini istiyor. Sizi Avustralya’da güvende, rahat ve heyecanlı hissettirmek için buradayız. Arkadaşlarınıza bizden bahsetmek istediğinizden emin olmak istiyoruz. Bu nedenle sloganımız “Sizin başarınız bizim hikayemizdir”.

Bize Ulaşın

Danışmanlık ÜCRETSİZDİR. Size 24 saat içinde döneriz.
Yeni bir ülkede yeni bir hayata başlayın

Detaylı Broşürlerimizi İndir