Arriving in Australia

LÜX İÇERİSİNDE YAŞA VE ÖĞREN

1. Avustralya’ya varış 

Sizi Havalimanında karşılayıp yeni konaklama yerinize götüreceğiz.

2. Yeni konaklama yerinizde evinize yerleşin 

Size Avustralya’daki yeni eviniz gösterilecek. Burada üniversitenize ve işinize yakın bir yerde yaşayacaksınız. Rahatınız için tamamen donanımlı olacak ve tüm faturalar paketinize dahildir. Paketinize 4 haftalık kira ve konaklama için depozito dahildir.

3. Şehir turu ve günübirlik tur

Şimdi nerede yaşadığınızı göstermek için sizi şehre götüreceğiz. Banka hesabınızı açmanıza ve burada çalışabilmeniz için vergi dosya numarası almanıza yardımcı olacağız. Ayrıca size Sidney’in bazı önemli noktalarını göstereceğiz.

4. Yeni işinizi seçin/başlayın 

Geldiğinizde sizi yeni işvereninizle tanıştıracağız ve ayrıca Avustralya’da profesyonel, doğru ve güvenli bir şekilde çalışabilmeniz için gereken tüm endüstri sertifikalarını almanıza yardımcı olacağız.

5. Yeni kursunuza başlayın 

Yeni kursunuza geldikten kısa bir süre sonra başlayacaksınız. Eğitime başlamadan önce nereye gideceğinizi ve kiminle konuşacağınızı bilmeniz için sizi yeni kolejinizle tanıştıracağız.

6. Avustralya’da yeni hayatınıza başlayın 

Biz bir göçmenlik ajansıyız ve Avustralya’da daha uzun süre kalmanız için birçok seçeneğe sahibiz. Avustralya’ya geldiğinizde daha uzun kalmanıza yardımcı olmak için neler yapabileceğimizi görmek için bizimle konuşun.

Bize Ulaşın

Danışmanlık ÜCRETSİZDİR. Size 24 saat içinde döneriz.
Yeni bir ülkede yeni bir hayata başlayın

Detaylı Broşürlerimizi İndir