Universities in Australia

AVUSTRALYA’DAKİ ÜNİVERSİTELER

Avustralya’da birçok yüksek öğrenim fırsatı vardır. Avustralya’nın 40 üniversitesi ve 130 Yüksek Öğrenim Kurumu vardır. Avustralya üniversitelerinden 8’i dünyanın en iyi 100 üniversitesi arasında yer almaktadır. Tüm Avustralya üniversite lisansları, endüstriler ve hükümetler tarafından uluslararası düzeyde tanınır.

Sanat ve tarihten mühendislik ve sinir bilime kadar çeşitli kurslar arasından seçim yapabilirsiniz. İlgilendiğiniz bir kurs varsa, acentemizle sohbet edin ve size eğitim almanız için doğru üniversiteyi ayarlayalım.

Öne Çıkan Yüksek Öğrenim Kolejimiz, Avustralya Muhasebe Okulu’dur (ASA). ASA, Profesyonel Muhasebe konusunda uzmanlaşmıştır. Kurslarını özellikle uluslararası öğrenciler için tasarladılar. Kursları Göçmenlik Departmanı, Avustralya Yeminli Mali Müşavirler ve CPA tarafından tanınır. Burada onlar hakkında daha fazla bilgi edinin:

Opportunities International ayrıca bir dizi uzman yüksek öğretim kolejini temsil eder. Her kolej bir niş endüstride uzmanlaşmıştır. Onları aşağıda görün:

Bize Ulaşın

Danışmanlık ÜCRETSİZDİR. Size 24 saat içinde döneriz.
Yeni bir ülkede yeni bir hayata başlayın

Detaylı Broşürlerimizi İndir