STAY LONGER IN AUSTRALIA

AVUSTRALYA’DA DAHA UZUN SÜRE KAL

Opportunities International, insanların Avustralya’da daha uzun süre kalmasına yardımcı olma konusunda uzmanlaşmış kayıtlı bir göç ve eğitim kurumudur. Avustralya’da mümkün olduğunca uzun süre nasıl kalabileceğiniz konusunda size yardımcı olacak bir göçmenlik avukatı ve uzman ekibimiz var.

Mevcut bir öğrenciyseniz, yeni bir kursa kaydolmanıza, sağlık sigorta planınızı uzatmanıza ve daha uzun süre kalabilmeniz için yeni bir öğrenci vizesine başvurmanıza yardımcı olabiliriz. Ayrıca size konaklama ayarlayabiliriz. Bu hizmet için herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Avustralya’daki kursunuzdan kısa süre önce mezun olduysanız ve daha uzun kalmak istiyorsanız, okuduğunuz alanda uygun endüstri deneyimi kazanmanıza olanak tanıyan bir Eğitim Vizesi paketi oluşturmanıza yardımcı olabiliriz. Bu paket, tamamlandıktan sonra size başka vize seçeneği sunabiliriz.

Avustralya’da daha uzun süre kalmanın bir yolunu bulmak istiyorsanız, sizi Avustralya’da kalma seçeneklerinizi profesyonelce görüşecek olan göçmenlik hukuku ekibimizle tanıştırabiliriz. Bu, sponsorluk, eğitim, ilişki, iş ve girişimci vize seçeneklerini içerebilir.

Avustralya’daysanız ve daha uzun süre kalmak istiyorsanız, bizimle konuşun.

Öğrencilerin Avustralya’nın Kuzey Bölgesine taşınarak daha uzun süre kalmaları için yeni göçmenlik seçenekleri var. Bu konuda bizimle konuşun.

Bize Ulaşın

Danışmanlık ÜCRETSİZDİR. Size 24 saat içinde döneriz.
Yeni bir ülkede yeni bir hayata başlayın

Detaylı Broşürlerimizi İndir