ALREADY IN AUSTRALIA

ZATEN AVUSTRALYA’DAYSANIZ

Zaten Avustralya’daysanız ve konaklama, kolej veya iyi bir fırsat arıyorsanız, eğitim uzmanlarımızdan biriyle konuşmak için buraya kaydolun.

Kurum içi göçmenlik hizmetleri, çalışma, konaklama ve eğitim hizmetleri sunuyoruz. Bizimle iletişime geçebilir veya ofisimize gelip bizi ziyaret edebilirsiniz.

Avustralya vizenizi yenilemek isterseniz size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Göçmenlik avukatımız geçici veya kalıcı vizeyle Avustralya’da yasal olarak kalmak için vize seçenekleri de dahil olmak üzere tüm seçeneklerinizi sunmaktan mutluluk duyacaktır. Ayrıca, Avustralya’da yeni bir iş kurma süreci, eyalet değiştirme, çalışma fırsatları, eğitim vizeleri, çalışma vizeleri, ortak vizeleri, iş vizesi ve vasıflı vizeler hakkında size tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyarız. Avustralya’da gelecekteki hedefleriniz üzerinde çalışmak ve bunları gerçekleştirmek için mümkün olduğunca erken yasal öneriler almak her zaman daha iyidir.

Size yardımcı olabileceğimiz konular:

Seçtiğiniz kursu tamamladıktan sonra, Avustralya’da daha uzun süre kalabilmeniz için ücretli iş deneyimi edinmenize yardımcı olabiliriz.

Avustralya’da daha uzun süre kalmak ve mevcut işvereninizle birlikte kalmak istiyorsanız, istihdam sponsorluğu organize etmenize yardımcı olabiliriz.

Darwin, fırsatlar ve maceralarla dolu çok genç bir şehir. Kuzey Bölgesi’ndeki Darwin, yaklaşık 140.000 kişilik bir nüfusa, birçok işe, oraya taşınmak için birçok teşvike ve çok daha kolay bir göç sürecine sahiptir. Darwin, çok sayıda milli parkla çevrilidir.

Opportunities International ve eğitim ortakları, Darwin’de varlık gösteren az sayıdaki ajanstan biridir. Darwin’e taşınmanızı kolaylaştırmak konusunda uzmanız. Darwin’e taşınarak oturma izni, işyeri sponsorluğu veya vize uzatma şansınız çok daha yüksektir.

Danışmanlarımızdan biriyle yüz yüze görüşme için buradan kaydolun.

BURADAN KAYDOLUN

Avustralya’da veya evinize döndüğünüzde uzmanlık alanınızda iş bulmanıza yardımcı oluyoruz. Örneğin, çalışma alanınız mühendislik, eğitim veya işletme olabilir – bu alanda bir pozisyon bulmanıza yardımcı olacağız.

Mevcut vizenizi uzatmanız veya Avustralya’da daha uzun kalmanızı sağlayacak uygun bir vize başvurusunda bulunmanız konusunda size yardımcı olabiliriz.

Geleceğiniz için doğru kursları seçme konusunda size en iyi tavsiyeyi veriyoruz.

Size uzun süreli, eşyalı, merkezi bir konumda, tüm faturalar dahil konaklama ayarlayabiliriz.

KONAKLAMA

Yurtdışı Öğrenci Sağlık Sigortanızı sizin için genişletiyoruz.

Avustralya’da mümkün olduğunca uzun süre kalmak ve öğrenci ve eğitim vizesi dışında hangi vize seçeneklerinin mevcut olduğunu öğrenmek istiyorsanız, uzun vadeli ve alternatif vize seçeneklerinizi görüşmek için bizimle randevunuzu alın. Rezervasyonunuzu yapmak için aşağıdaki adımları izleyin:

1. Avustralya’da iseniz vize hizmetlerimize buradan kaydolun

2. Avustralya’dan vize başvuru randevunuzu bizimle alın.

Online veya yüz yüze seçim yapabilirsiniz.

Online başvuru formunuzu doldurduktan sonra, uluslararası eğitim uzmanlarımızdan biriyle görüşmek için bir zaman seçin. Aşağıdaki takvimden tarih ve saatinizi seçin. Bizimle online veya yüz yüze görüşmeyi seçebilirsiniz. Randevunuzu bizden almak için aşağıdaki adımları izleyin:

Sana en yakın ofisi seç

Tanışmak için tarihi seç

Randevun için zaman seç

Online veya yüz yüze seç

telefon numarası ekle

bize bir mesaj  bırakın

Göndere tıkladığınızdan emin olun.” En kısa sürede size geri döneceğiz.

3. Göçmenlik Uzmanı Avukatımızla Yapacağınız Randevunuzun Ödemesini Yapın

Avustralya’da daha uzun süre kalmak için birçok vize seçeneği bulunmaktadır. Öğrenci vizesi veya eğitim vizesi dışında bir vizeye başvurmak istiyorsanız, bu seçenekler hakkında yalnızca uzman bir göçmenlik avukatı tavsiyede bulunabilir. Bu randevu için danışma ücreti $400AUD’dir. Burada onun hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göçmenlik avukatımızla görüşmek için banka hesabımıza ödeme yapmanız gerekecektir. Vize seçeneklerinize devam etmeye karar verirseniz, bu ödeme vize başvuru ücretinize dahil edilecektir. Hesap transfer detayları için buraya tıklayın.

4. Alternatif vize seçeneklerinizi uzman avukatımızla görüşmek için bizimle görüşün.

5. Premium Oi Card’ınıza kaydolun ve size sağlayacağı özel avantajlardan yararlanın.

OI Card, müşterilerimize sanal katalogda gösterilen yüzlerce ürün ve hizmette özel indirimler gibi avantajlar sağlayacak bir loyalty kartıdır.

Bize Ulaşın

Danışmanlık ÜCRETSİZDİR. Size 24 saat içinde döneriz.
Yeni bir ülkede yeni bir hayata başlayın

Detaylı Broşürlerimizi İndir