General English

GENEL İNGİLİZCE

Genel İngilizce kursu size günlük İngilizceyi nasıl güvenle konuşacağınızı, ortak kelimeleri ve cümleleri kullanmayı, ifadeleri ve argoyu anlamayı, sohbet etmeyi ve arkadaş edinmeyi öğretir. Bu, Avustralya’da seyahat etmek, çalışmak ve okumak için harikadır. Bu kurs, tüm alanlarda İngilizce becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olur. İngilizcenin alanları şunları içerir: konuşma; sözlü anlama; yazı; dil bilgisi ve kelime hazinesi.

Genel İngilizce kursunuz, öğrenme yeteneğiniz için tasarlanabilir. Tüm kurslar yeni başlayanlardan başlar ve ileri seviyeye ilerler. Seçtiğiniz İngilizce koleji, hangi seviyeden başlayabileceğinizi belirlemeniz için size bir giriş seviye testi verecektir. Beş Genel İngilizce seviyesi vardır:

Başlangıç Seviyesi 

İngilizce konuşmayı yeni öğreniyorsun ve en başından sana öğretecek birine ihtiyacın var. Bu, temel dilbilgisi, telaffuz ve konuşmayı kapsar.

Orta Seviye Öncesi

Temel İngilizce okuyup yazabilirsiniz, ancak konuşma pratiği yapmanız gerekir.

Orta düzey

Okulda İngilizce öğrendiysen, iyi bir yazılı anlama seviyen varsa ve kendinden emin bir şekilde okuyup konuşabiliyorsan buradan başlayabilirsin.

Üst Orta

İngilizce pratik yapıyorsun, bağımsız okuyabiliyorsun, sohbet edebiliyorsun ve iyi yazabiliyorsun.

ileri

İş İngilizcesi, Akademisyenler veya genel yaşam amaçları için İngilizcenin belirli kullanımlarına odaklanacaksınız. Bu seviye, genel İngilizce anlayışınızı geliştirir ve kelime dağarcığınızı ve yazma becerilerinizi geliştirir.

İngilizce kursları normalde en az 12 hafta sürer. Her İngilizce seviyesi 12 haftalık bir program üzerinden verilmektedir. Üniversiteniz hangi seviyeden başlamanız gerektiğini belirleyecektir. Tüm İngilizce kolejlerimiz öğrencileri haftalık olarak alır. İngilizce dersinize sizinle benzer seviyede olan diğer kişilerle başlayacaksınız. Bu öğrenmenizi kolaylaştırır. Her kolej sabah, öğleden sonra veya akşam Genel İngilizce Dersleri sunar.

İngilizce kursunuzu tamamladıktan sonra, katılım hafta sayısını ve elde ettiğiniz İngilizce seviyesini gösteren bir katılım sertifikası alacaksınız. Bu sertifika tüm kolejler, üniversiteler ve göçmenlik departmanı tarafından tanınmaktadır.

Bize Ulaşın

Danışmanlık ÜCRETSİZDİR. Size 24 saat içinde döneriz.
Yeni bir ülkede yeni bir hayata başlayın

Detaylı Broşürlerimizi İndir