MIGRATION

GÖÇ

Darwin, Avustralya’da bölgesel bir şehir olarak sınıflandırılmıştır. Bu, Avustralya’ya uzun süreli ve hatta kalıcı olarak göç etmenin sizin için daha kolay olduğu anlamına gelir. Northern Territory hükümeti, Darwin’de en az iki yıl okuyan herkese oturma İzni veya başka bir uzun vadeli vize seçeneği için başvurma fırsatı sunuyor. Bu, uluslararası öğrencilerin Darwin’de eğitim görmeleri için inanılmaz bir teşviktir. Bir meslek kursu veya üniversite diploması alabileceğiniz ve bunun göçmenlik için tanınacağı anlamına gelir. Başarılı olmak için hala başvuru sürecinden geçmeniz gerekiyor ancak Kuzey Bölgesi’nde %96 başarı oranı var. Darwin’de eğitim hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz. Kuzey Bölgesinde Eğitim | Avustralya’nın Kuzey Bölgesi(theterritory.com.au)

Kuzey Bölgesi hükümeti ayrıca insanlara eyaletler arası eğitim ve mezuniyet için taşınmaları için nakit teşvikler sunuyor. Bölgeye taşınmanız için 7.000 dolarlık bir teşvik, ardından 2 yıl sonra kalmanız için başka bir nakit teşvik sunuyorlar. Özellikle kadınsanız veya 491/190 vizesine başvuruyorsanız. İkametgah aldıktan sonra ev satın alma, iş yeri açma, daha fazla okuma ve bir aile kurma konusunda teşvikler de mevcuttur.

Kuzey Bölgesi, göç için kapsamlı bir meslek listesine sahiptir. Bu size kalmak için birçok fırsat sunar. En güncel liste için buraya bir göz atın. Kuzey Bölgesi Göç Meslek Listesi | Avustralya’nın Kuzey Bölgesi (theterritory.com.au)

Bize Ulaşın

Danşmanlık ŰCRETSİZDİR. Size 24 saat içinde dőneriz.
Yeni bir űlkede yeni bir hayata başlayın

Detaylı Broşürlerimizi İndir