TESOL – CELTA

TESOL – ÇELTA

Bu kurs, İngilizce bilmeyen bir geçmişi olan öğrencilere İngilizce öğretmenizi sağlar.

TESOL (Başka Dilleri Konuşanlara İngilizce Öğretimi) İngilizce öğretmeni olmak isteyenler için profesyonel bir kurstur. Bu kurs size öğretim yöntemlerini, ders planlamasını, pratik öğrenmeyi ve daha fazlasını kapsayarak yetişkinlere nasıl İngilizce öğreteceğinizi öğretecektir.

TESOL KURSLARI

Çocuklara Öğretim İngilizcesi: 

10 yaşından küçük çocuklara İngilizce öğretmek için sizi vasıflandırır. Bu kursa kabul, en az Orta düzeyde İngilizce gerektirir.

Genç Yetişkinlere Öğretim İngilizcesi: 

18 yaşın altındaki genç yetişkinlere İngilizce öğretmek için sizi vasıflandırır. Bu kursa kabul, Orta düzeyde İngilizce gerektirir.

TESOL için İngilizce ve TESOL’de Sertifika IV: 

Bu kursa kaydolmak için orta-üstü düzeyde İngilizce bilmeniz gerekir. Ders, öğretim teknikleri, içerik oluşturma, ders planlama ve tasarlama, ders verme ve değerlendirme konularına odaklanır. TESOL’de bir Sertifika IV, İngilizce’yi Avustralya’da ve uluslararası olarak ikinci dil olarak öğretmenizi sağlar. 

CELTA ve DELTA

CELTA ve DELTA, İngilizceyi ikinci dil olarak öğretmek için en gelişmiş öğretmen yetiştirme kalifiyesidir.

Bu sertifikalar uygulamalı bir eğitim ortamında verilir. Pratik ve teorik olarak öğretilecek ve değerlendirileceksiniz. Mezun olmadan önce bir dizi İngilizce dersine ev sahipliği yapmanız gerekecektir. Bu kursa girebilmek için bir TESOL kurs sertifikasını tamamlamış olmanız ve/veya ana diline yakın bir seviyede İngilizce konuşmanız gerekmektedir. CELTA ve DELTA, uluslararası kabul görmüş Cambridge kurslarıdır.

CELTA (Yetişkinlere İngilizce Öğretimi Sertifikası)

Zaten mesleki deneyime ve yeterli ingilizce seviyesine sahip öğretmenler için ilk seviyedir.

DELTA (Yetişkinlere İngilizce Öğretiminde Diploma)

Halihazırda önemli sayıda ders saati olan ve yeterliliğini geliştirmek veya kariyerlerini ilerletmek isteyen öğretmenler için daha ileri bir eğitim seviyesidir.

Bize Ulaşın

Danışmanlık ÜCRETSİZDİR. Size 24 saat içinde döneriz.
Yeni bir ülkede yeni bir hayata başlayın

Detaylı Broşürlerimizi İndir